Witomińskie Wzgórza

Informacje

Opis Bardzo ładnie położony kameralny budynek o ciekawej architekturze, budowany jest w technologii tradycyjnej z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań.
Wykończenie w tzw. standardzie deweloperskim: posadzki betonowe, tynki wewnętrzne gipsowe, balkony wykończone gresem, stolarka okienna z PCV w kolorze białym, na poddaszu okna dachowe FAKRO , drzwi wejściowe do mieszkań wzmocnione – antywłamaniowe. Standardowo mieszkania wykonywane są w sposób umożliwiający zmianę aranżacji powierzchni oraz dostosowania układu ścianek działowych do potrzeb i oczekiwań przyszłych właścicieli. Wyposażenie instalacyjne: instalacja sanitarna – podejścia wodno-kanalizacyjne; instalacja elektryczna, ogrzewanie oraz ciepła woda z własnego dwufunkcyjnego pieca gazowego, grzejniki panelowe. Przygotowane miejsce na kominek.
Budynek znajduje się w spokojnej okolicy z dala od zgiełku i hałasu jednocześnie jest bardzo dobrze skomunikowany z głównymi drogami oraz znajdującymi sie w pobliżu sklepami, szkołą i kościołem.
Termin 2007-09-01
Adres WWW www.tnk.pl

Mapa

podstrony