Dolina Bernadowska

Informacje

Opis W unikalnej lokalizacji, na granicy Sopotu i Gdyni Orłowa, pomiędzy Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym a potokiem Swelinią, w pobliżu plaży, stadniny koni, przystanku SKM i Centrum Handlowego KLIF, powstaje najatrakcyjniejsze osiedle w Trójmieście - ekskluzywna enklawa ciszy, zieleni i bezpieczeństwa, osiedle Dolina Bernadowska.
Kameralne, dwupiętrowe budynki z apartamentami, jednorodzinne domy szeregowe, niepowtarzalny projekt, dbałość o detale, sprawiają, że nie można porównać tego miejsca z żadnym innym.
To wymarzone miejsce jako nadmorski apartament lub miejsce do zamieszkania dla wszystkich zmęczonych trójmiejskim gwarem, doceniających piękno przyrody, ekologiczną i perfekcyjnie wybraną lokalizację. To także niepowtarzalna okazja dla inwestorów, którzy na pierwszym miejscu stawiają pewność dobrze ulokowanego kapitału, brak ryzyka finansowego i gwarancję szybkiego wzrostu wartości nieruchomości po zakupie. Wszystkie te atuty wraz z wieloma innymi, zapewnia Państwu nabycie apartamentu lub domu na osiedlu Dolina Bernadowska.
Architektura łączy w sobie najlepsze wzorce zabytkowego Sopotu i nowoczesnej Gdyni. Z okien podziwiamy uroki Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, tylko tutaj możemy mieszkając w lesie, nad szumiącym potokiem i uroczym stawem, dostać się w kilka minut do molo w Sopocie.
Teren osiedla jest ogrodzony i objęty systemem monitoringu. Pewności dodaje całodobowa ochrona fizyczna.
Termin 2008-12-01
Adres WWW www.rcdom.pl

Mapa

podstrony