Rezydencja Flotylla

Informacje

Opis Rezydencja Flotylla budowana jest tuż obok Wolińskiego Parku Narodowego powstałego w najpiękniejszej i najstarszej części wyspy Wolin. Kusi turystów swym pięknem i niepowtarzalną przyrodą. Wybierając Rezydencję Flotylla, będziesz wypoczywał w sąsiedztwie terenów niemal nie tkniętych ludzką działalnością. W parku gnieździ się orzeł bielik, świetnie czują się tutaj żubry, rosną sędziwe dęby, buki i sosny.
Rezydencja Flotylla to kompleks składający się z 7 budynków z miejscami postojowymi w garażu podziemnym oraz komórkami lokatorskimi. Łącznie przy ul. Gryfa Pomorskiego 79 powstanie 170 apartamentów wykończonych "pod klucz". Każdy z nich możemy dostosować do Twoich potrzeb. Proponujemy 3 standardy wykończenia: Komfort, Premium, Prestiż.
W ramach każdego ze standardów przedstawiamy katalog z materiałami wykończeniowymi - z zaproponowanego folderu dokonają Państwo wyboru: glazury, terakoty, armatury łazienkowej, podłóg w pokojach, drzwi wewnętrznych. Po wskazaniu materiałów wykańczamy apartament według życzenia klienta. Można także zdecydować się na gotowy projekt aranżacyjny naszych architektów. W cenie zawarty jest standard Komfort. Istnieje możliwość odbioru apartamentu w stanie deweloperskim.
Dla wygody i bezpieczeństwa naszych Klientów w Rezydencji Flotylla będzie pracował portier. Dzięki niemu nie będziesz musiał przejmować się drobiazgami. Potrzebna opiekunka do dziecka, dorobienie kluczy, znalezienie lekarza lub sprzątaczki? Nasz portier służy pomocą. Zamówi taksówkę, odbierze przesyłkę, podpowie gdzie warto spędzić wolny czas, a pod Państwa nieobecność będzie mógł przechować klucze dla gości i znajomych.
Rezydencja Flotylla to nie tylko wyjątkowe nadmorskie apartamenty. To także wspaniałe miejsce rekreacji i wypoczynku. Z myślą o Twoim komforcie wyposażymy Flotyllę w jaccuzi, sauny, solarium i siłownię. Fitness powstanie wyłącznie dla potrzeb mieszkańców Flotylli.
Termin 2010-06-01
Adres WWW www.rezydencjaflotylla.pl

Mapa

podstrony