Kompleks Mieszkaniowy NAD JAREM

Informacje

Opis Zespół mieszkaniowy NAD JAREM powstaje na terenie Osiedla Świętokrzyskiego – jednego z najpiękniej położonych, a zarazem największych kompleksów mieszkaniowych Gdańska Południe. Osiedle leży około 1 km od Obwodnicy Trójmiejskiej i zaledwie 7 km od centrum Gdańska.

Pełen zieleni, pagórkowaty teren przecinają Potoki: Oruński i Kozacki. Z okien domów NAD JAREM roztaczać się będzie niezwykły, szeroki widok na promenadę spacerową w starannie zaaranżowanym otoczeniu zbiornika retencyjnego z zadrzewioną wyspą pośrodku. Nieco dalej leży drugi zbiornik –idealne miejsce na krótkie spacery. Cała okolica osiedla zachęca do pieszych wędrówek i wycieczek rowerowych.

Zespół mieszkaniowy NAD JAREM tworzy tarasowy układ sześciu budynków wielorodzinnych o nowoczesnej i przyjaznej architekturze. W budynkach zaprojektowaliśmy mieszkania jedno, dwu, trzy i czteropokojowe o powierzchni od 28 m² do 77 m², każde z dużym, tarasowym balkonem.

Dzięki ogrodzeniu zespołu NAD JAREM możemy zapewnić mieszkańcom podwyższony standard i bezpieczeństwo. Właściciele lokali będą mieli prawo do wyłącznego korzystania z miejsca postojowego. Dla bardziej wymagających zaprojektowaliśmy indywidualne garaże w dwóch budynkach.

Zaletą osiedla jest też dobra komunikacja z centrum Gdańska. Można tu dojechać autobusami linii 155, 255, 256, 820, 825, N4 zaś zmotoryzowani mieszkańcy mogą już korzystać z bezkolizyjnej, nowoczesnej trasy Armii Krajowej.
Termin 2009-09-01
Adres WWW www.investing.com.pl

Mapa

podstrony