Osiedle Miłe Mieszkania

Informacje

Opis W gdańskiej dzielnicy Łostowice, w południowej części miasta, powstanie najnowsza inwestycja firmy Ekolan. Jeszcze w tym roku, na całkowitej powierzchni ponad 28 tys. m kw., staną pierwsze czterokondygnacyjne budynki z dwu- i trzypokojowymi mieszkaniami. Ukończenie pierwszego etapu inwestycji planowane jest na przełom I i II kwartału 2010 roku.
Nowa inwestycja Ekolanu będzie położona w pobliżu istniejących już domów jednorodzinnych osiedla Miłego i budynków wielorodzinnych Miłego Wzgórza. Inwestor, który na trójmiejskim rynku działa już od 12 lat, starał się tak wkomponować nową inwestycję w krajobraz terenu, aby umożliwić przyszłym mieszkańcom wygodne korzystanie z jego uroków. U podnóża przyszłego osiedla znajduje się bowiem jezioro, które dostarczy mieszkańcom wiele możliwości rekreacji i będzie sprzyjać aktywnemu wypoczynkowi.
Zabudowę nowej części osiedla będą stanowić budynki o czterech kondygnacjach, co nada osiedlu kameralny charakter. W jedno- i dwuklatkowych budynkach znajdą się dwu- i trzypokojowe lokale o powierzchni od 42 do 69 m kw. W budynkach, w zależności od wielkości, znajdzie się od 16 do 32 mieszkań. W I etapie inwestycji powstanie 48 lokali.
Sprzedaż mieszkań na nowym osiedlu Ekolanu rozpocznie się z początkiem kwietnia. Szczegółowa oferta dostępna jest na stronie: www.ekolan.pl


Termin I etap - I/II kwartał 2010 r.
Adres WWW www.ekolan.pl

Mapa

podstrony