Osiedle Wiktorii

Informacje

Opis Osiedle Wiktorii to zupełnie nowa propozycja na trójmiejskim rynku mieszkaniowym. Położona w zacisznej dzielnicy Gdańska - Osowej stanowi doskonałą alternatywę dla miejskiego gwaru i ciasnych, stłoczonych na małej przestrzeni, inwestycji w centrum miasta.
Osiedle Wiktorii to zespół trzech czterokondygnacyjnych budynków zlokalizowanych u zbiegu ulic Victorii i Koziorożca. Składają się na nie 42 lokale mieszkalne o najpopularniejszych dziś na rynku nieruchomości powierzchniach: 37 m2, 48 m2 i 58 m2. W ofercie dostępne są także przestronne 65-metrowe mieszkania poddaszowe. Do każdego z nich przypisany jest duży taras, zaś do każdego z mieszkań parterowych przynależy piękny zielony ogród (nawet do 300 m2). Dla wymagających - prawdziwa gratka - możliwość łączenia mieszkań! Dzięki temu zamieszkać można nawet w 130-metrowym lokalu!
W dwóch budynkach (B i C) przygotowane zostaną miejsca postojowe w halach garażowych wraz z boksami na akcesoria samochodowe. Przed budynkiem A przygotowany zostanie grodzony parking. Łatwą komunikację między piętrami zapewnią cichobieżne windy. Mieszkania wyposażone zostaną w drzwi antywłamaniowe, a mieszkania parterowe także w rolety zabezpieczające. Ciepło i komfort dla wszystkich budynków zapewni energooszczędna kotłownia.
W trosce o wygodę mieszkańców Osiedla Wiktorii inwestor zadba o jego otoczenie - nie zabraknie tu pięknej zieleni oraz bogatych nasadzeń. Amatorów długich spacerów skusi zapewne sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz Jeziora Wysockiego. Na zakupy można się udać do jednego z licznych centrów handlowych zlokalizowanych na terenie dzielnicy Osowa, bogatej także we wszelkie niezbędne elementy infrastruktury mieszkaniowej - szkoły, przedszkola, ośrodek zdrowia. Osiedle Wiktorii oddane zostanie do użytku w II kwartale 2011 r. Cała inwestycja powstanie jednoetapowo, tak, by każdy z mieszkańców mógł od razu cieszyć się spokojem i ciszą.
Osiedle Wiktorii spełnia wszystkie kryteria rządowego programu "Rodzina na swoim".
Termin II kwartał 2011
Adres WWW osiedle-wiktorii.pl

Mapa

podstrony