sprzedaż-działka przy molo w Miedzyzdrojach

Informacje

Opis Miedzyzdroje. Gratka dla inwestorów! Działka 1443m2 w samym sercu Międzyzdroji,przy zejściu na molo,położona bezpośrednio przy nowo wybudowanym kompleksie hotelowo-rekreacyjnym AURORA .
Lokalizacja idealna dla hotelu czy apartamentowca.
Pierwsza linia zabudowy od morza,obok deptak,park, korty tenisowe.
Działka jest zabudowana w części budynkiem wielorodzinnym ( 7 Mieszkań) -do rozbudowy, zabudowy w kompleksie, nadbudowy lub rozbiórki.
Działka może być zabudowana do granicy z istniejącym hotelem Aurora ( zawarte porozumienie) ; daje to możliwość powstania dużego kompleksu apartamentowo - hotelowego. Kształt zbliżony do litery "L" dluższym bokiem do frontu przylegającego do chodnika.
W 2008 r. wydana była decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegajacej na budowie budynku mieszkalno - użytkowego ( zespołu apartamentowego) wraz z garażem podziemnym, infrastrukturą techniczną oraz nadbudowie i rozbudowie istniejącego budynku mieszkalnego.

Do realizacji możliwe są 2 koncepcje :
Jak w w/w warunkach lub zabudowanie całej działki z jednoczesną rozbiórką istniejacego budynku ( zbywana jest cała nieruchomość wolna od osób, rzeczy i hipotek),
Ponadto istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki w celu jej przyłączenia na poprawę warunków inwestycji.

MIĘDZYZDOJE TO NAJBARDZIEJ ATRAKCYJNY KURORT NADMORSKI ZACHODNIEJ POLSKI- PONAD 100 TYS. TURYSTÓW Z NIEMIEC W SEZONIE.

Na atrakcyjność turystyczną Międzyzdrojów wpływa położenie geograficzno-przyrodnicze.
Walorami turystycznymi miasta są: położenie nad morzem, piaszczyste plaże, wzniesienia w Paśmie Wolińskim, bliskość Wolińskiego Parku Narodowego, historyczne zabudowania uzdrowiskowe i Park Zdrojowy w nadmorskiej części miasta.

Polecamy: Małgosia 501 031 743 i Agnieszka 501-101-144

Termin
Adres WWW pionier.nieruchomosci.pl

Mapa

podstrony