Wysoka Partynice - Etap IV

Informacje

Opis W ramach inwestycji niebawem ruszy budowa nowoczesnego, czterokondygnacyjnego budynku z 12 mieszkaniami o zróżnicowanych powierzchniach - od 37 do 89 m². Na trzecim piętrze przewidziano dwa dwupoziomowe mieszkania, które dają więcej od standardowych możliwości aranżacji wnętrza. Lokale te posiadają antresole i powiększone balkony.

Do największych atutów oferty należą przestrzenne i funkcjonale układy mieszkań, a także podwyższony standard wykonania, obejmujący m.in.: drzwi antywłamaniowe czy granitowe wykończenia klatek schodowych. Wszystkie mieszkania będą posiadać balkon oraz naziemne miejsce postojowe. Przy inwestycji pojawi się także plac zabaw dla dzieci a wokół budynku przewidziano alejki.

Budynki Wysoka-Partynice położone są w malowniczej okolicy, otoczonej dużymi połaciami zieleni z niską zabudową oraz elegancką architekturą. Mocną stroną inwestycji jest dogodne położenie, które dzięki bliskości terenów rekreacyjnych oraz doskonałej komunikacji
z centrum daje możliwość odcięcia się od miejskiego gwaru przy jednoczesnym zachowaniu większości korzyści związanych z zamieszkiwaniem w aglomeracji. Mieszkańcy będą mieli łatwy i szybki dostęp do najbardziej potrzebnych dóbr i usług - do centrum Wrocławia jedzie się 15 minut, w 10 minut można dotrzeć do autostrady A4 i Parku Handlowego "Bielany".
Wszystko to oferowane jest w niezwykle interesującej względem konkurencji cenie.
Termin II kwartał 2012
Adres WWW www.activ-investment.eu

Mapa

podstrony