Rezydencja Kaliska

Informacje

Opis Rezydencja Kaliska to zrealizowany już nowoczesny i funkcjonalny projekt. Inwestycję stanowi kameralny budynek mieszkalny składający się z 94 mieszkań oraz części usługowej na poziomie parteru. W większości mieszkań o powierzchni od 51 do 74 m2 struktura przewiduje jedną wydzieloną sypialnię , aneks kuchenny i pokój dzienny. Dodatkowo w inwestycji znajdują się mieszkania typu studio o metrażach od 40 do 51 m2 oraz mieszkania trzypokojowe o metrażach ok. 88 m2.

Na szczególną uwagę zasługują dwupoziomowe luksusowe apartamenty o charakterze penthouse, o powierzchni powyżej 190 m2, z dostępem do rozległych tarasów. Oferują one pomieszczenia o wysokości ponad 3 m na ostatnich kondygnacjach oraz liczne okna zapewniające dużą dawkę światła dziennego.

Integralną część budynku stanowi garaż podziemny, który pomieści 137 miejsc parkingowych na dwóch poziomach. Ogrodzenie obiektu oraz całodobowa ochrona i monitoring, gwarantują mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo.

Unikalny charakter inwestycji podkreśla nowoczesna i funkcjonalna architektura oparta na zróżnicowanej wysokościowo zabudowie. Uwagę zwraca wysoki standard wykończenia sześciopiętrowego budynku z dominantą o 10 piętrach. W części parterowej zaprojektowano pomieszczenia dla usług poprawiających komfort życia mieszkańców.

Solidne i trwałe materiały architektoniczne łączą się harmonijnie z elementami zieleni wokół budynku. Komfort nowoczesnej budowli współgra z klimatem wiekowych kamienic.
Termin Marzec 2011
Adres WWW www.rezydencjakaliska.pl

Mapa

podstrony