GRAZIOSO Apartamenty - ostatni etap prestiżowej inwestycji mieszkaniowej Eko-Park

Informacje

Opis Czołowy deweloper warszawski, firma Eko-Park, rozpoczyna realizację ostatniego etapu inwestycji mieszkaniowej - Grazioso Apartamenty. W ramach kompleksu kameralnych rezydencji parkowych w prestiżowej dzielnicy Warszawy, na Mokotowie przy Chodkiewicza, róg Rostafińskich powstaną
3 budynki apartamentowe. Realizacja projektu potrwa do połowy 2013 roku. GRAZIOSO APARTAMENTY – wyjątkowa lokalizacja, prestiżowe osiedle.
Mokotów jest uważany za jedną z najpiękniejszych willowych dzielnic stolicy, dzielnicę dyplomatów
i ludzi kultury. To właśnie tutaj na powierzchni ok. 1 ha powstaje kompleks kameralnych rezydencji parkowych Grazioso Apartamenty. Grazioso Apartamenty to ostatni etap inwestycji w ramach cieszącego się ogromnym powodzeniem osiedla mieszkaniowego Eko-Park zlokalizowanego
w otulinie zieleni Pola Mokotowskiego.
Osiedle Eko-Park na warszawskim Mokotowie jest uważane za jedno z bardziej ekskluzywnych apartamentowców w stolicy. Na terenie osiedla znajduje się 11 kompleksów rezydencji mieszkaniowych o unikatowej architekturze, spójnych zarówno urbanistycznie, jak i stylistycznie.
Kompleks mieszkaniowy Grazioso Apartamenty zaprojektowała czołowa warszawska pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates Sp. z o. o. (autorzy wcześniejszych projektów mieszkaniowych Eko-Park). Kolorystyka osiedla utrzymana w bieli i czerni to ponadczasowość formy, klasyka połączona z wysublimowaną nowoczesnością. Kontrast minimalistycznej architektury Grazioso z wszechobecną zielenią drzew to esencja projektu - dominujący kamień i szkło ukazują kontrasty kolorów, jak i przenikające się wzajemnie światło i cień.
Inwestycja została przygotowana przede wszystkim z myślą o tych wszystkich, którzy docenią komfort życia w mieście w otoczeniu naturalnej zieleni przyrody Pola Mokotowskiego, a przy tym łatwy dostęp do pełnej infrastruktury usługowej i handlowej stolicy. Na Mokotowie znajdują się szkoły, przedszkola, banki, liczne sklepy i punkty usługowe. Ci mieszkańcy osiedla, którzy chcą cieszyć się urokami życia w stolicy docenią szybki dostęp do kulturalnego i rozrywkowego centrum miasta.
W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się kina, teatry i centra rekreacyjne. W okolicy jest także wiele urokliwych kawiarni i kameralnych restauracji z klimatem starego Mokotowa.
Termin 2013
Adres WWW

Mapa

podstrony