Bartycka Development

Informacje

Opis Lokalizacja

Mokotów to dzielnica z tradycjami, gdzie, dominują tereny parkowo-rekreacyjne i kameralna, niska zabudowa. Inwestycja Bartycka Development to budynek o nowoczesnej architekturze. Niewątpliwym atutem jest sąsiedztwo Parku Łazienkowskiego, a jednocześnie bliskość centrum miasta. Nowe mieszkania przy Bartyckiej powstają na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W bezpośrednim sąsiedztwie dopuszczalna jest jedynie zabudowa wielorodzinna z funkcjami usługowymi do wysokości nie przekraczającej 5 kondygnacji.

Budynek, został podzielony na części A i B połączone wspólną klatką prowadzącą do dwudziestu mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych usytuowanych na pięciu kondygnacjach. Dla wygody przyszłych mieszkańców pod budynkiem wybudowano dwupoziomowy parking podziemny z indywidualnymi miejscami garażowymi. Takie rozwiązanie zapewni komfort. Dodatkowo na poziomach parkingu podziemnego znajdują się indywidualne pomieszczenia gospodarcze. Na parterze zlokalizowany jest jeden lokal usługowy, a z drugiej strony budynku wejście do dużej przestronnej i eleganckiej recepcji.

Architektura i standard Prosta, geometryczna forma architektoniczna z elewacją nawiązującą do modernistycznych kamienic. Bryła budynku urozmaicona jest balkonami, które dodają ciepła i elegancji. Ciekawa architektura budynku oraz standard wykończenia z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Mieszkania Poczynając od niewielkich 34 m. kw. kawalerek poprzez 2-pokojowe mieszkania o metrażach od 55 m. kw., 3-pokojowe mieszkania o metrażach od 62. kw., kończąc na ciekawych 4-pokojowych apartamentach o metrażu ok. 90 m. kw. Do każdego z lokali zaprojektowano funkcjonalny balkon zaś mieszkania czteropokojowe usytuowane na ostatniej kondygnacji posiadają do dyspozycji tarasy o powierzchni od 120 m. kw.
Termin III kwartał 2011
Adres WWW www.bartyckadevelopment.pl

Mapa

podstrony