Osiedle nad Potokiem

Informacje

Opis Osiedle nad Potokiem to nowa, kameralna inwestycja powstająca w zielonej części gdańskiej dzielnicy Zabornia. Wokół osiedla panują, tak rzadko spotykane w aglomeracji miejskiej, cisza i spokój.

Osiedle utworzy 17 domów w niewielkiej zabudowie szeregowej. Łącznie na jego terenie powstanie 5 ciągów szeregów, tworzonych przez 3 oraz 4 segmenty. W ofercie znajdą się dwa typy budynków ? typ A ? z miejscami parkingowymi na zewnątrz budynku ? i typ B ? podpiwniczony, z dwustanowiskowym garażem.

Inwestycję charakteryzuje przyjazna architektura wykorzystująca eleganckie i trwałe materiały wykończeniowe gwarantujące wysoki komfort użytkowania.

Projekty poszczególnych domów zostały starannie przemyślane, w wyniku czego możliwa jest elastyczna aranżacja wszystkich wnętrz. Powierzchnia użytkowa domów to około 140 mkw., jednakże w wypadku podpiwniczonych segmentów do użytkowania można przystosować także pozostałą powierzchnię znajdującą się na poziomie przyziemia oraz poddasza, zyskując tym samym dodatkowe kilkadziesiąt metrów. Dodatkowym walorem jest możliwość swobodnego kształtowania przestrzeni na piętrze, ze względu na fakt, iż wysokość na całej kondygnacji wynosi 2,7 metra.
Termin B6-B8 - III kw. 2012; B9-B12 i A20-A22 - IV kw. 2012; B13-B15 i A16-A19 - 11.2012
Adres WWW http://www.eurostyl.com.pl/osiedlenadpotokiem.html

Mapa

podstrony