Nowy Horyzont

Informacje

Opis Nowy Horyzont to nowoczesne osiedle, zaprojektowane w taki sposób, aby zamieszkujące je rodziny mogły spędzać jak najwięcej czasu razem, bez konieczności pokonywania dużych odległości, w celu załatwiania codziennych spraw.

Na terenie osiedla znajduje się bogate zaplecze handlowo-usługowe, które zapewnia mieszkańcom komfort i wygodę oraz - przede wszystkim - oszczędność czasu. Usługi fryzjera czy kosmetyczki, zajęcia fitness albo duże zakupy ? wszystko to można załatwić na miejscu, bez stania w kolejkach i korkach.

Osiedle Nowy Horyzont jest również znakomicie przygotowane dla najmłodszych mieszkańców. Dzieci mogą swobodnie bawić się na nowoczesnym i bezpiecznym placu zabaw, a gdy rodzice są w pracy - spędzać czas w przedszkolu, które oferuje różnorodne zajęcia dodatkowe, wspierając zdrowy rozwój maluchów.

Rodzinny relaks pośród osiedlowej zieleni i wspólne spędzanie czasu na kortach tenisowych to kolejne atuty tego nowoczesnego osiedla.

Nowy Horyzont, z uwagi na rozwojowy charakter zarówno samego osiedla, jak i miasta, to doskonały wybór dla osób, które chcą skoncentrować się na życiu osobistym i rodzinnym.

W ofercie znajdują się mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o zróżnicowanych metrażach liczących od 33 do 85 mkw.

Dzięki atrakcyjnym cenom możesz mieć nowe mieszkanie na osiedlu Nowy Horyzont bez zbędnych wyrzeczeń!
Termin zależy od budynku
Adres WWW http://www.eurostyl.com.pl/osiedlenowyhoryzont.html

Mapa

podstrony