Osiedle Cytrusowe

Informacje

Opis Osiedle Cytrusowe to nowe przedsięwzięcie powstające na terenie Kowal tuż obok dobrze znanej inwestycji Nowy Horyzont.

Osiedle będzie składać się z 19 kameralnych, jednoklatkowych, czterokondygnacyjnych budynków.

W każdym budynku znajdują się 23 lokale mieszkalne, 2- i 3-pokojowe o powierzchniach liczących od 36 do 54 mkw. Wszystkie 3-pokojowe mieszkania zaprojektowano w narożnikach budynku, co zagwarantuje im doskonałe doświetlenie naturalnym, dziennym światłem.

Mieszkania na parterach będą posiadały przydomowe ogródki, zaś wszystkie lokale położone na piętrach - balkony. Przestrzenie pomiędzy budynkami zajmą zielone dziedzińce i skwery z terenami do rekreacji. W południowej części osiedla powstanie duży, atrakcyjny i bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych, ponadto przy każdym budynku znajdą się niewielkie placyki rekreacyjne, oddzielone od ciągów pieszych estetycznie zaprojektowaną zielenią.

Osiedle jest w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych - na terenie osiedla zaprojektowano dedykowane niepełnosprawnym miejsca parkingowe, zaś w budynkach bezprogowe wejścia oraz schodołazy.

Na Osiedlu Cytrusowym oferujemy nowe, funkcjonalne mieszkania w naprawdę atrakcyjnych cenach.
Termin zależy od budynku
Adres WWW http://www.eurostyl.com.pl/osiedlecytrusowe.html

Mapa

podstrony