SUN&SNOW Resort Szklarska Poręba

Informacje

Opis Kompleks Sun&Snow Resort Szklarska Poręba to docelowo 3 budynki mieszkalno-usługowe wraz z aparthotelem, z zapleczem restauracyjnym, SPA, basenem, salami konferencyjnymi itp. położonych w cichej i malowniczej części miasta, na wysokości ok. 700 m n.p.m. z panoramicznym widokiem na pasmo Karkonoszy, otoczony zielenią i majestatycznymi drzewami.


Obecnie realizowany jest I etap inwestycji w postaci 6-kondygnacyjnego budynku, w którym znajduje się 50 lokali o zróżnicowanej powierzchni, w tym również apartamenty 2-kondygnacyjne, wyposażony w panoramiczną windę.


Oferty - Apartamenty w Szklarskiej Porębie
Strona główna Apartamenty w Szklarskiej Porębie

Kompleks Sun&Snow Resort Szklarska Poręba to docelowo 3 budynki mieszkalno-usługowe wraz z aparthotelem, z zapleczem restauracyjnym, SPA, basenem, salami konferencyjnymi itp. położonych w cichej i malowniczej części miasta, na wysokości ok. 700 m n.p.m. z panoramicznym widokiem na pasmo Karkonoszy, otoczony zielenią i majestatycznymi drzewami.


Obecnie realizowany jest I etap inwestycji w postaci 6-kondygnacyjnego budynku, w którym znajduje się 50 lokali o zróżnicowanej powierzchni, w tym również apartamenty 2-kondygnacyjne, wyposażony w panoramiczną windę.


Kontakt:

CEE Property Group Sp. z o.o.

ul. Domaniewska 42
02-672 Warszawa
POLSKA

Tel. +48 22 450 26 66
Fax. +48 22 450 26 01
E-mail: biuro@CEEproperty.pl

Atuty inwestycji:
- gwarantowany dochód z wynajmu ? 9%.

- hotel ze Spa w kompleksie wraz z restauracją, basenem oraz zapleczem rekreacyjnym,
- klimatyczna lokalizacja,

- łatwy dostęp do największych atrakcji Szklarskiej Poręby: wyciągów narciarskich, parku linowego, szlaków turystycznych i Parku Dinozaurów, a także z szybkim dojazdem do kolejki gondolowej w Świeradowie-Zdroju.

- busy wożące turystów do centrum Szklarskiej Poręby oraz wyciągów,
- stok narciarski na terenie,
- plac zabaw dla dzieci,

- kompleks skierowany na zaspokojenie potrzeb całych rodzin.


Lokale już od 36m2. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Dodatkowo oferta przewiduje usługę stałego zarządzania nieruchomością. Poza zwyczajowymi czynnościami administrowania budynkiem firma będzie zajmować się wynajmem mieszkań wakacyjnych oferując pełen zakres usług: aktywne poszukiwanie klientów, reklama ogólnopolska i nie tylko oraz opieka nad mieszkaniami.


Lokale są oferowane w standardzie deweloperskim. Termin zakończenia I etapu I kwartał 2012r.


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty pod nr tel. +48 22 450 26 66, mail. biuro@centruminwestycji.com

Termin I etap realizowany III kw. 2012
Adres WWW www.centruminwestycji.com, www.szklarskaresort.pl

Mapa

podstrony