Sarbsk 2015

Informacje

Opis Przedstawiamy ofertę sprzedaży działek nad morzem, w urokliwym miejscu 200 m od jeziora, 2 km od Morza Bałtyckiego, 8 km od Łeby. Zakup samej działki w takim miejscu stanowi sam w sobie doskonałą inwestycję. Bliskie położenia morza, jeziora oraz rezerwatu przyrody Mierzeja Sarbska sprawia, że miejscowość ta jest bardzo atrakcyjną pod względem turystycznym.

Projekt polega na oferowaniu nieruchomości rolnej leżącej w strefie pozwalającej na odrolnienie i zabudowę. Oferowane ceny działek rozpoczynają się od cen znajdujących się poniżej wartości rynkowej, co pozwala uzyskać wysoki wzrost wartości już na początku projektu. Kolejne podejmowane kroki powodować będą dalszy wzrost wartości nieruchomości.

Otoczenie terenu inwestycji to: od zachodu i południa podzielone działki z przeznaczeniem w studium pod zabudowę. Od północy droga gminna (aktualnie zarośnięta) i działki objęte obszarem Natura 2000 (brzeg jeziora). Od wschodu działki rolne oraz lasy państwowe. Teren leży powyżej poziomu morza, poziomu jeziora oraz rowów i okolicznych rzek. Działka nie leży na terenach zalewowych.

Na terenie inwestycji obecnie trwają prace (wg harmonogramu), które będą powodowały wzrost ceny. Melioracja, wycinka, oczyszczanie terenu - to już się dzieje niezależnie na całym terenie - bez znaczenia czy ktoś kupił daną działkę czy nie. Klient uczestniczy w projekcie i ma udostępnioną możliwość zarabiania wraz z firmą. Projekt prowadzimy tak, aby zminimalizować zaangażowanie Inwestorów. Jeżeli Inwestor będzie zamierzał odsprzedać działkę może skorzystać z naszego pośrednictwa, usługa ta jest płatna (zapis o wysokości opłaty znajduje się w umowie). Osobom, które zdecydują się nabyć grunt na własny użytek firma pomaga w procesie uzyskiwania odpowiednich pozwoleń.

Inwestor może zakupić dowolną ilość działek.

W ofercie znajdują się działki o powierzchni min. 3.000 mkw (3000 ? 5419 mkw). Do każdej z działek doliczany jest udział w drodze.

Część działek zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego znajduje się w obszarze rozwoju osadnictwa. Istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy. Na każdej z działek można postawić domek letniskowy. Działki w chwili obecnej nie są uzbrojone. Prąd znajduje się w odległości 700 m, możliwość wywiercenia studni na głębokość 15 - 18m.
Termin 2015
Adres WWW www.sarbsk2015.pl

Mapa

podstrony